❉ Samsung Factory Refurbished UN40C6400 40" 1080p 120Hz LED HDTV ❉
Cheap Samsung Factory Refurbished UN40C6400 40" 1080p 120Hz LED HDTV
Samsung Factory Refurbished UN40C6400 40" 1080p 120Hz LED HDTV Features :
  • Mega Contrast Ratio (4,000,000:1)
  • Ultra Slim Design (1.2" deep)
  • It's beautiful form and function, complementing the most stylish of decor
  • Ultra Clear Panel
  • Auto Motion Plus 120Hz
bubukae/B003EULLDI/okbos cruit/31JTei484jL.jpgnuimo
*** Click Here ***
==> Check Curent Price <== jikoulo
Step up to the new Full HD 1080p 40-inch LED HDTV now with integrated Pro:Idiom - no card needed. With amazing 1080p resolution, the AutoMotion Plus 120Hz renders the most crisp, vivid and realistic picture quality. The 3,000,000:1 contrast ratio ensures that black tones and shadows are strikingly superb while a fast 4ms response time offers smooth, clear action. Thanks to Dolby Digital Plus, all the HD excitement sounds as good as it looks. Includes commercial television features Front Panel Lock-Out, Hotel Logo/Welcome Message, Volume Limiters, USB Cloning and Anti-Theft Battery Cover. With so many features, Samsung is the hotelier's logical choice. Full HD 1920 x 1080 Resolution Integrated NTSC & ATSC/Clear QAM Cable digital tuners Fast 4ms response time AutoMotion Plus 120Hz Frame Rate Invisible, bottom firing speakers: 10Wx2 Bathroom Speaker output: 4W Dolby Digital Plus Internet@TV feature with RJ-45 LAN connection RJ-12 Interactive port with IR pass-through Connectivity for opt